scorecardresearch

Pi Makina Construction Machines

104 izlenme
Kategori Diğer
Eklenme Tarihi 3 yıl önce
DilTürkçe
Açıklama
Pİ MAKİNA ağır sanayi tesisleri, Ankara'nın Gölbaşı ilçesinde 180.000 m2 açık, 50.000 m2 kapalı alanda faaliyetlerini sürdürmektedir. Pİ MAKİNA, termik santrallar, çelik konstrüksiyona dayalı anahtar teslimi komple sanayi tesisleri vs. gibi muhtelif taahhüt işleri yanında Ülkemizin kalkınması ve refahı için hayati öneme haiz olan muhtelif güç ve kapasitelerde inşaat makinaları üretmektedir.

Pİ MAKİNA, tasarım, imalat ve servisi konularında Uluslararası ISO 9001 Kalite Sistem Belgesine sahip olup yılda ortalama 1.000 adet iş ve inşaat makinasını Türk Malı olarak üretme kapasitesindedir.

----------------------------------------­----
www.pimakina.com.tr

Pi Makina Factory is located at Gölbaşı-Ankara with a covered area of 50.000 m2 and an open area of 180.000 m2. Pİ MAKİNA not only produces the construction machinery but also constructs the complete turn-key steel projects such as thermal power plants and other various industrial facilities.

Pİ MAKİNA possesses International ISO 9001 Quality System Certificate in design, production and services with a capacity to produce approximately 1.000 construction machinery as a domestic good (Made in Turkey) annually